Deelnemers Kunstmarkt Buren 20 mei 2018

Naam Woonplaats Website Kunst
Arjanne Aarts Apeldoorn  www.briljantsieraden.nl goudsmid (sieraden)
Atelier DG Houten Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. sieraden/objecten zilver&goud
Inge Baeten Tiel www.ingebaeten.nl schilderijen
Ludie Bakker Haarlem www.ludie.nl zijde aquarel
Pearl de Bart  Wamel  www.leatherwork.nl lederkunst 
Sonja Been Wamel www.sjavilt.com vilt- en weefwerk
Hans Beringen Deil www.penseler.nl schilderwerken
Peter van Beveren Zwijndrecht  www.petervanbeveren.exto.nl houten sculpturen
Anja Biemans Wijchen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. schilderijen
Patty Biermans Best  www.pattybiermans.blogspot.nl viltcreaties/schilderijen 
Klaas Boschma  Drachten  www.boekvouwen.blogspot.nl boekvouw kunst 
Annebelle Bousquet  Culemborg  www.glasbel.nl glas-in-lood ramen 
Anita van den Broek Spijkenisse www.facebook.com/Anita's Abstract Art schilderijen
Jannetta Bron Kloosterhaar www.glasatelierjannetta.nl glaskunst
Jeanette de Bruijn Nieuwegein www.jeanettespastels.nl pastel tekeningen
Diana Buitink Arnhem www.dianabuitink.com edelsmid
Angela van Damme Rotterdam www.facebook.com/Angela van Damme schilderijen
Hans/Ans Decates Wijchen  www.keramiekdecates.nl keramiek
Wilma van Deinsen  Opheusden  www.paintingsandpillows.nl schilderijen 
Joek van Draanen Almere www.vandraanen.nl beelden glas met brons
Richard Drost De Meern Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. schilderwerk op pallethout
Brenda Duijnker  Oisterwijk  www.rodepaard.nl schilderijen
Nicolette van Dijk Veenendaal www.nicolettevandijk.nl schilderijen olieverf
Marijke Dijkman Leersum Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. schilderijen
Antoinette Elsinga Amersfoort www.selenietkunst.nl beelden van Seleniet
Geer Garttener Arnhem Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. glas in lood
Annetje Geertsen Huissen www.annetjessieraden.nl zilveren sieraden
Anita van Gessel Kerk Avezaath www.atelieranita.nl schilderijen
Rozelein Godtschalk Varik www.rozeleingodtschalk.jimdo.com schilderijen
Elena Graure-Manta Erftstadt (D) www.designelena.de glaskunst
Harry Hadders Honselersdijk www.harryhadders.com fotografie
Annelies Haring Hoorn www.anneliesharing.nl objectjes natuur/restmateriaal
Mirjan van de Hel Den Bosch www.mirjan3d.nl 3d-tekeningen
Cora Hellings Geldrop www.coraglassbeads.nl glaskralen/sieraden
Yvonne van Heumen Gorinchem www.yvonnes-art.nl schilderijen/tekeningen
Christine Heijerman Rotterdam www.facebook.com/chrissy's art schilderen op doek en hout
Arjon Hollanders Exloo www.arjonhollanders.com schilderijen olieverf
Willy Hoogstraten Voorst www.willyhoogstraten.nl beeldhouwwerk/keramiek
Henny ter Horst Tiel Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. beeldhouwwerk
Ria ter Horst Nijverdal Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. sieraden zilver/titanium
Liesbeth van Houselt Echteld www.hofvanmeden.nl muurkunst/schilderijen
Tineke Hutten Heino www.tien.exto.nl schilderijen
Colet Jacobs Cuijk www.papierverschijnselen.nl lampenkappen van papier
Joop Jansen Huissen www.joopjansen.exto.nl schilderijen
Tjebbe Jansen Zoetermeer www.tjebbejansen.nl schilderijen
Wies Jegerings Heesch www.wiesjegerings.nl zijden en wollen sjaals
Riet Jimmink Westerland www.beeldenbeeld.nl beelden in ruige steen
Sylvia van der Kamp Dordrecht www.sylvia-vd-kamp.nl keramiek
Hans Kars De Bilt www.verhalendglas.nl glasfototegels/tableau's etc.
Lucy Kiewiet Harderwijk www.fusedglasdesign.nl glasfused
Rina van Kilsdonk Zeist www.rinavankilsdonk.nl schilderijen
Getty van der Klein Doorn www.homehoutdeco.nl schilderijen
Helma van Kleinwee Hoorn www.galeriezwijsen.nl textielobjecten
Marleen Koller Haaften www.marleenkoller.nl schilderijen
Jeanine Koumans Ravenswaaij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. bewerkte lampen
Jan Kouwenberg Westerland www.beeldenbeeld.nl schilderijen olieverf
Henk Kroese Elburg www.henkkroese.nl sieraden goud/zilver
Kristien Laermans Turnhout (B) www.kristienlaermans.be hoeden en handtassen
Edith Leon Kapel Avezaath www.edithleon.exto.nl keramiek
Willie Manders Schaijk www.williemanders.nl schilderijen dieren
Jan Cor van Manen Vianen www.jcfoto.nl foto's
Els van der Meij Zelhem Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. keramiek
Judy van Meteren Kerk Avezaath www.judyvanmeteren.nl schilderijen
Marike Meurs Bemmel www.marikemeurs.nl schilderijen
Astrid Meyer Utrecht www.facebook.com/AJSieraden zilversmid sieraden
Huni Misheck Almelo Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. vogels hout en metaal
IneLouise Mourick Bad Bentheim (D) www.mourick-art.com schilderijen
Jolanda Nabben Smakt www.jolandanabben.nl keramiek
Karin van den Nagel Purmerend www.karinvdnagel.com schilderijen dieren
Anneke Nijman Beverwijk www.anneke-nijman.nl aquarellen
Joke van Olm Hilversum www.jokekoenen.nl fijn schilderen
Magda Piessens Alblasserdam www.dabe-art.org houten sculpturen
Corrie Possel Linschoten www.corriepossel.nl schilderkunst abstract
Sandra Pot Rhenen www.sandrapot.nl bronzen beelden
Floor Pouw-Huigen Vianen www.art-florentine.nl keramiek met glas
Monique Raeymaekers Overpelt (B) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. keramiek
Kim Renders Sleeuwijk www.kimrendersfineart.nl schilderijen olieverf
Nathalie Roelofsen Harderwijk www.viltingfingers.nl viltcreaties
Trudy van Schaijk Beuningen www.trudyvanschaijk.com schilderijen
Hilda Schipper Dalfsen www.hildascreaties.nl viltcreaties en vachten
Kees Schouten Culemborg www.keesschouten.nl fotowerken
Ruud van Setten Rotterdam Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. schilderijen
Annemarie van der Sluys Utrecht www.kunstannemarie.nl schilderijen
Snuster-Duster Dedemsvaart www.snusterduster.nl doosjes
Kees Stuij/Ina de Blok Terneuzen www.creatiefglas.nl glas
Reinhilde van Tiel Beesd www.reinhildevantiel.nl schilderijen
Ria van der Touw Spijkenisse www.kunstigekoeien.nl schilderijen boerderijdieren
Karin van Veldhuisen Renswoude www.atelieropdeboerderij.nl beelden in steen
Annelies Verhijde Delft www.anneliestextielwerk.nl zijden sjaals/textielart.
Marjan Versluijs Vianen www.zenwfotografie.nl foto's
Tineke Vrijs Apeldoorn www.tinekevrijs.exto.nl sieraden
Mary van Westenbrugge Leusden www.stylezeist.nl schilderijen
Marc Woldering Groningen www.marcwoldering.com fine art prints
Wim Zwijsen Hoorn  www.galeriezwijsen.nl schilderijen 
       
       

 

 

Joomla templates by a4joomla